hosting3.net

Subscribe RSS
 
Home > Windows Vista > Windows Vista Uzun S?re Bekletme Sonras Donma

Windows Vista Uzun S?re Bekletme Sonras Donma

En sonunda laptopun icini dagitip kamera kablosunu kesmek zorunda kaldim hata %50 düzeldi. UYARILAR/TAVSİYELER Windows 7'yi yüklemek için 2 seçenek bulunur: Yükseltme ve Özel. Cevapla pink fairy 18 Eylül 2008 ahmet bey, ayni islemi DVD-R ile denedim, islem basariyla sonuclandi.yardimlariniz icin cok tesekkurler. Aşağıdaki linkte yer alan anlatımları dikkatlice okuyunuz. click site

Satıcınız ile görüşmeniz gerekir bu durumda da. Her ne kadar Windows.old klasörüne kişisel dosyalarınız yedekleniyorsa da buna güvenmenizi tavsiye etmem. tekrardan reset attığımda ise windowsu normal başlat, güvenli kipte başlat die hata ekranı geliyor windows kapatılmadığı için. Yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen… Cevapla ahm3t 17 Mart 2008 Merhaba Servet Bey; Öncelikle birkaç yöntem sayacağım.Birincisi yukarıda yapılan yorumlardan ikincisini okumanızdır. http://www.techsupportforum.com/forums/f217/windows-vista-uzun-s-re-bekletme-sonras-donma-624521.html

Cevapla mesutevren 13 Mayıs 2008 bu hafta sonu yeni bi sistem topladım öncelikle sistemi yazıyım. Size önereceklerim bundan ibaret. Cevapla kadir ege 16 Kasım 2008 ya lütfen acil cevap almam lazım.teşekkür ederim… Cevapla ahm3t 16 Kasım 2008 Merhaba Kadir Bey; Öncelikle durumu buradan tespit etmemiz zor. Cİhazınızı yetkili servise götürmenizi, arızalı kameranızı değiştirmenizi öneriyoruz.

Daha SP1 den sonra bile bazı programlar disable konuma geçiyorsa varın SP', SP3.. çıktıktan sonra hangi programlar kullanılmaz hale gelecek ve Microsoftun tekeline iyiden iyiye girmiş olacağız. Altta örnek etiket resimleri görebilirsiniz. Kilitlenen USB aygıtları ile ilgili genel yardım için Windows 7'de USB Bağlantısı Sorunlarını Giderme başlıklı belgeye bakın. Disk üzerinde bir bölümde bad sektör oluşmuş olabilir.

Here are my logs: DDS (Ver_2011-08-26.01) - NTFSx86 Internet Explorer: 6.0.2900.2180 BrowserJavaVersion: 1.6.0_18 Run by Owner at 20:39:29 on 2011-12-11 Microsoft Windows XP... Diğer sorunuza gelince ses kartınız ile ilgili. Eğer aynı sorun Xp'de de devam ederse hardiskinde bir sorun vardır. Geriye iki ihtimal kalıyor ekran kartı ya da işlemci..ya da anakartta donanımsal bir sorun var..yok mudur bilen kimse?

Ama biz her şifre-parola unutulmasında bu işlemlerimi tekrarlayacağız. Yazılım üreticisinin Web sitesinde bir çözüm önerilmiyorsa HP Web sitesi (İngilizce) ve Microsoft bilgi bankası (İngilizce) gibi kaynaklarda arama yapın veya İnternet'te bilinen çözümleri aramak için en sık kullandığınız arama sitesinden Birinci durum için şifrelemeyi bilgisayarınızın açılışında "BIOS" kısmına girerek yapılan şifrelemedir. Ayrıca DVD okuyucuların her DVD medyasını sağlıklı çalıştırmayacağınız unutmayınız. Örnek olarak bir DVD filmi sizin DVD okuyucunuz sağlıklı oynatmazken başka bir bilgisayardaki DVD okuyucu sağlıklı oynatabilir bunu gözardı etmeyiniz.

Bunun pek çok sebebi olsa da, benbu yazıdaen önemli sebebi anlatmaya çalışacağım: Yanlış yapılandırılmış disk konfigürasyonu...Lütfen okumaya devam edin... https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/266283 batu.y 03-01-2010, 23:36 |#3 OP Taze Üye Teşekkür Sayısı: 0 4 mesaj Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010 iyi de hem windows 7 hem vista ayrı dvd lerde de aynı yerde hata Kilitlenmeyle ilişkili her Yansıma Adı için sonlandırma işlemine devam edin. HP'ye ait özel bir yazılım mı?

cd im yoktu. get redirected here sonrasında ise pc bir zaman sonra kendiliğinden kilitleniyor ve herhangibir işlem yapılamıyor. vista iken 120 gb lık ayrılan diskte hp recovery vardı . şimdi eski haline getirmem mümkün mü herhangi bi şekilde yada nası vista yapıcam tekrar?cok tesekkurler Cevapla ahm3t 21 Ekim 2008 Kilitlenmelerin oluşmaya başladığı gün bir yazılım programı yüklenmişse bu program kilitlenmeye yol açıyor olabilir. Şekil : Program kaldır veya değiştir penceresi Yazılım programını kaldırmak için ekranda görüntülenen talimatları izleyin.

Eğer birNotebook'a Windows kuruyorsanız blogumun Ana sayfasında yer alan Hata iletisi: Yerel disk tanınmadı: BIOS " Yerel disk bulunamadı „ iletisini yollar. Çözüm: Yeniden yüklemek mi yoksa yüklememek mi ? »Sistem Kurtarma« çalışmıyor, artık size yardım edebilecek tek şey Windos'u Sürekli güvenli modda açılıyor. http://hosting3.net/windows-vista/windows-vista-blue-screen-moved-from-vista-7.html ne yaptıysam olmadı dedigim gibi bios da ayarı yok acaba bunun icin driver falanmı kurmak gerekli bios ta görmem için.

benim ses kartım creative sound blaster audigy2 6+1 bi tane driver buldum vista için kurdum çalışıyor fakat muzik ve videolar da subwoofer çalışmıyor. Parola-geriyükleme disketiniz varsa, bununla bilgisayarınıza giriş yapabilirsiniz. Elektrik beslemelerinden olan hatalar sisteminizi etkileyebiliyor ve diskleriniz hata algılayıp tarama yapabiliyor.

Hangi durum için sorduğunuzu belirtirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz.

Destek Forumu Sohbete katılın! Çözümler bulun, sorular sorun ve diğer HP ürünü sahipleriyle önerilerinizi paylaşın Şimdi ziyaret edin Z7_3054ICK0KGTE30AQO5O3KA30H4 hp-feedback-banner-portlet İşlemler ${title} Yükleniyor... Unutulan şifre problemine kesin çözüm sunulmaktadır. si ağ balantılarımla ilgili bir yazı 3.sünü hatırlamıyorum 4. Windows 7: SuperFetch (Hızlı Getirme) ve Ayarları ...

Bunlaraı test ettikten sonra bu hatayı yine alıyorsanız Acer Teknik servisi ile temasa geçiniz. boyle bir sorunla daha once karsilasan oldu mu? Bu pencerede bilgisayarınızda bulunan sabit diskler ve bölümlemeleri yer alır. http://hosting3.net/windows-vista/windows-vista-doesn-t-look-like-vista.html Artan bir sayı görürseniz, sayıyı on saniye veya daha uzun bir süre izleyerek, artmaya devam ettiğinden emin olun, ardından Yansıma Adını not edin.

Windows kilitlenmeyi sürdürüyorsa Yansıma Adları ile ilişkili yazılım programlarını güncelleştirin veya kaldırın. Windows tekrar etkin duruma gelirse diski temizleyin, onarın veya değiştirin. Ardından D bölüntüsünden tekrar 40 GB'lık bir bölüntü oluşturarak buna U harfini atıyorum. Windows 7: Oturum Açma Ekranına İstediğiniz Metni ...

Cevapla ahm3t 14 Mayıs 2008 Merhaba Mesut Bey; Yukarıda belirtilen çözümleri uyguladınız mı? Ayrıca, Windows'un kurulu olduğu diski yada bölüntüyü silmeye yada biçimlendirmeye karar verirseniz programlar, dosyalar ve ayarlar dahil olmak üzere bütün veriler kalıcı olarak silinir. bu konu başlığı altında farklı bi soru olabilir ama sonucta vista ile alakalı oldugu için yazdım. Oysa erişim hızı çoğu zaman daha önemlidir.

Bu belge, bilgisayarın yanıt vermeyi durdurmasına, donmasına veya kilitlenmesine sebep olan sorunları bulmanıza ve gidermenize yardımcı olur. Kullanılabilir bir BIOS güncelleştirmesi varsa indirme sayfasındaki talimatlara göre güncelleştirmeyi indirip yükleyin. Cevapla Gökhan 01 Aralık 2008 iyigünler bende hp pavlion dv6630et laptopum var bilgisayar açılırken sürekli olarak disk gözden geçirmesi yapıyor ama herhangi bir sorun bulmuyor disk gözden geçirmesini nasıl kapatabilirim ve Genel olarak disk performansını belirleyen etmenler şunlardır; Disk Erişim Süresi (Access Time): Bir diskin ortalama erişim süresi alttaki üç bileşenin toplamından oluşur.

Size buradan önerebileceklerim bunlardır.Sorun çözümünde umarım faydası olur. VEDE devamında pc de yaptığınız değişiklikler pc kapanınca kaybolacak yazıyo bu sorun neyden kaynaklanıyo cvplarsanız sevinirim. Vista şimdi tüm gerekli sürücüleri kayıt defterindeki bilgiler yardımı ile yükler. Bu sayede yönetici olarak bilgisayarda oturum açmış olacaksınız.

Burada bahsedilen "Temiz" kurulumdur. Kilitlenme durumu genellikle Windows'ta oluşuyorsa, bu testi başlangıçta da yapabilirsiniz. Sanırım bu menüler ile ilgili gerekli düzenlemeleri yaptığınız zaman sorun ortadan kalkacaktır. The...

 
 
 

© Copyright 2017 hosting3.net. All rights reserved.